• info@johargostar.com

  • تماس با ما:88105810-021

  • زمان :شنبه-چهارشنبه 8:30-17

حمایت از تولید ملی

شرکت تعاونی دانش بنیان جوهر گستر ایرانیان با تکیه بر دانش نخبگان کشور و سرمایه گذاری خارجی درسال 1396 با شماره پروانه0032/96 صادره از منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با بومی سازی تکنولوژی ساخت تونر و کارتریج در ایران عزیز کار خود را شروع کرده و با استفاده از منابع داخلی و مواد اولیه موجود در کشور محصولی کاملاً ایرانی و با کیفیت و قابل رقابت با محصولات خارجی را تولید کرده است.

باعث افتخار است که اعلام کنیم این شرکت با اجرا و بهینه سازی در امر تولید توانسته تونر ایرانی و کارتریج ایرانی را تولید کرده و آنرا در وطن عزیزمان ایران و کشورهای همسایه پخش نماید و موجب شادمانی است که توانسته کالای ایرانی را به کشورهای دیگر صادرکرده  و از این طریق در ارز آوری به داخل کشور سهم کوچکی داشته باشد .

شرکت تعاونی دانش بنیان جوهر گستر ایرانیان که صاحب امتیاز و تولید کننده برند تندر می باشد و دارای گواهینامه های متعدد کنترل کیفی ISO 18001 – ISO 10002 – ISO 9001 – ISO 14001 از کشور انگلستان می باشد که این خود گواه بر کیفیت بالای کالاهای این شرکت می باشد .

امید است این شرکت با تلاش و پشتکار بیشتر بتواند در آینده نه چندان دور قادر به افزایش در تولید باشد  و بتواند  ایران عزیز را از لحاظ مواد مصرفی دستگاه های چاپ لیزری خودکفا و بی نیاز نسبت به واردات این کالا کند . با توجه به نامگذاری  سال 97 توسط رهبر معظم انقلاب (حمایت از کالای ایرانی) شاهد حمایت هرچه بیشتر هموطنان عزیز از کالای ایرانی باشیم.